Vinylová podlaha SPC WOODS - 20501

Kód: 154
Neohodnoceno
599 Kč / m2
Skladem

Vinylová podlaha SPC WOODS Click s integrovanou podložkou zaujme na první pohled. Moderní design s přesvědčivými dřevěnými dekory dokáže během okamžiku změnit vzhled celé místnosti. Pokládka je díky zámkovým spojům až překvapivě snadná a rychlá a imitace vzhledu dřevěných podlah je velmi zdařilá a realistická.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vynikající odolnost vůči namáhání umožňuje dílce položit do vysoce frekventovaných bytových prostor i mírně vytížených komerčních a veřejných zón, podlahová krytina je rovněž vhodná ke stálému používání kolečkových židlí a zcela jistě Vás budou těšit i nízké nároky na údržbu.

SPC WOODS CLICK můžete bez obav umístit do místností s vodním i elektrickým podlahovým vytápěním. Oproti většině běžných krytin se však nemusíte obávat poškození z přetápění nad teplotu 27 °C, podlaha bez problémů odolává teplotám až do 45 °C! Další jedinečnou vlastností je nadstandardní rozměrová stálost. U běžných podlah se setkáváme s hodnotou kolem 0,25 % z rozměrů lamel. U SPC WOODS CLICK jde o hodnotu menší 0,002 %, tedy více než 100 x lepší!

Dlouholetou stálobarevnost zajišťuje rezistence vůči UV záření a oděru. Vyšší životnost a snadnou údržbu získává krytina povrchovou úpravou PUR, která zaceluje mikropraskliny a chrání nášlapnou vrstvu před opotřebováním.

 

Parametry podlahy:

 

Celková tloušťka 5,5mm
Nášlapná vrstva 0,3mm
Třída zátěže 23/31
Využití podlahy bytové i komerční prostory
Výrobce Hanflor
Celková rozměr 180x1220
Množství v balení 2,196m2

 

 

            

Doplňkové parametry

Kategorie: Vinylové podlahy
Hmotnost: 20 kg
Barva dekoru: Světlá