Stěrka samonivelační SCHONOX UNIPLAN

Kód: 558
Neohodnoceno
42 Kč / kg
Skladem

Samonivelační a vyhlazovací univerzální stěrková hmota s velmi malým obsahem emisí na střední zatížení pro vrstvy (0-10 mm).

schonox

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samonivelační a vyhlazovací univerzální stěrková hmota s velmi malým obsahem emisí na střední zatížení pro vrstvy (0-10 mm).

Používající se pro textilní a podlahové krytiny, plovoucí laminátové a dřevěné podlahy, dlažby a korky. Hydraulicky tuhnoucí lepidlo obohacené umělou pryskyřicí vytváří ideálně nasákavý povrch.

Vhodný pro podlahové vytápění a na provoz s kolečkovými židlemi.

Podklady musí být před použitím pevné, vyschlé a únosné. Je třeba odstranit zbytky mastnoty, prachu, oleje a uvolněných částic. Podklady musí být rovné a hladké.

Pod samonivelační stěrku doporučujeme Rychle schnoucí penetraci BRALEP PE 280.

 

 

Příprava a zpracování samonivelační stěrky:

  • Podklad musí být trvale suchý, pevný, čistý, zbavený prachu, odlupujících se částí a mastnoty, pevný v tlaku a podle STN 74 4505. Podklad vždy zbruste aby se odstranili slabé části podkladu.
  • Zbytky starých vrstev lepidla a barvy je nutné co nejvíc mechanicky odstranit špachtlí anebo broušením.
  • Praskliny v podkladu spravte tmelem. U větších prasklin je potřeba praskliny "sešít" sponkami. Staré dlažby, terazzo apod. nutno přebrousit brusným papírem a nebo diamantem. Odstraníte tak mastnou vrstvu a zbytky nečistot. Konstrukční dilatační spáry se musí zachovat i v samonivelační stěrce.
  • Podklad pokaždé důkladně vysát a napenetrovat.
  • U anhydritových podkladů vždy zbrousit vrchní část podkladu. Po zbroušení doporučujeme napenetrovat penetrací. Po zaschnutí cca 60minut můžete aplikovat samonivelační stěrku.

 

 

Balení  25kg
Doba zpracování při 18 stupňů  cca 25 minut
Spotřeba 1,5kg / 1m2 / 1mm
Pochozí  3-4 hodiny
Klasifikace

CT-C25-F6

Pevnost v tlaku C25

 

Technický list kde stažení zde: SCHÖNOX UNIPLAN

Bezpečností list kde stažení zde: SCHÖNOX UNIPLAN

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavební chemie
Hmotnost: 1 kg