Kobercové čtverce ARIZONA 525

Kód: 483
Neohodnoceno
580 Kč / balení 116 Kč / 1 m2
Skladem

Kobercové čtverce jsou vyráběny v rozměrech 50 x 50 cm a lze je libovolně kombinovat. Snadno si tak vytvoříte koberec podle svých představ – v barevných kombinacích a se vzory, které odpovídají Vašemu vkusu.

Pro snadné kombinování různých typů a výměnu poškozeného dílce lze objektové čtverce zakoupit po jednom kusu. Jeden kus má 0,25m2, 4 kusy jsou potřeba na 1m2

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Objektové čtverce Arizona jsou ideální podlahovou krytinou do komerčních i bytových prostor.

Díky pevnému bitumenovému podkladu a povrchu z kvalitních smyček má kobercový čtverec velmi dobré vlastnosti. Zachovává si rozměrovou stálost, tlumí kročejový i akustický hluk a je vhodný pro příležitostné používání kolečkových židlí. Jeho údržba je naprosto nenáročná. Bez problémů jej můžete umístit do prostor s podlahovým vytápěním.

Instalace kobercových čtverců je jednoduchá a k její montáži se používá fixační lepidlo Bralep 400 FIX, které zakoupíte buď v 1kg, 3kg a 9kg balení u nás. 

 

kobercove-ctverce

Parametry podlahy:

 

Typ vlasu smyčkový
Celková výška 3,4 mm
Vlas 100% polypropylen
Využití podlahy bytové/komerční
Podklad Bitumen
Celková rozměr 50x50
Množství v balení 5m2

 

 

Pří výběru podlahy jsme Vám neustále na telefonní lince a dokážeme vám poradit s tím správným řešením nejen pro váš byt, dům, ale i garáž a průmyslové podlahy. V oboru podlahových krytin se pohybujeme jíž deset let a za ty roky jsme se potkali snad se všemi druhy podlah. Nejsme jen eshop, jsme parta lidí co to dělá s láskou a tomu odpovídá náš výsledek. S výběrem potažmo pokládkou podlahy nás kontaktujte na 775 190 893.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koberce
Hmotnost: 1 kg
Barva dekoru: Tmavá