Fatra Thermofix Dub popelavý 12146-1 tl. 2mm

Kód: 593
Neohodnoceno
599 Kč / m2
Skladem

Thermofix patří mezi speciální heterogenní vinylové podlahoviny. Díky své konstrukci se řadí mezi nejkvalitnější podlahy na světě.

Thermofix je složen z několika vrstev s vloženým skelným rounem. Užitná nášlapná transparentní vrstva je opatřena mechanickým dezénem ve variantách hrubé dřevo, jemné dřevo, břidlice či kámen. Navíc je povrch opatřen polyuretanovou vrstvou, která zvyšuje odolnost a usnadňuje údržbu. Díky tomu najde Thermofix své uplatnění jak  v domácnostech, tak v komerčních prostorech nákupních center, v kancelářích, v hotelech a restauracích, ale i v halách s lehkou výrobou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lepená vinylová podlaha Thermofix Wood 12160-1 Dub panský od firmy Fatra (Fatrafloor) patří mezi nejoblíbenější vinylové podlahy. S dekorem kamene se vrací ke kořenům a do domácností přináší vznešenou krásu v moderním provedení - příjemném, teplém a měkkém.

Komfort a odolnost: Vinylová podlaha Thermofix WOOD je vhodná do domácností komerčních prostorů s velkou zátěží (třída zátěže 32/41). Je vhodná pro veřejné prostory s intenzivním využíváním, kde jsou kladeny vysoké nároky na odolnost proti opotřebení (nášlapná vrstva 0,4 mm). Je vhodná pro pokládku na podlahové topení.

Zdraví a bezpečnost: Podlaha je zdravotně nezávadná a splňuje všechny normy. Protipožární odolnost (index šíření plamene) Bfl-s1 zamezuje rychlému šíření plamene v případě požáru.

Konstrukce podlahy:
Pět vrstev podlahy v 2 mm silném dílci:
  • PUR úprava
  • Nášlapná vrstva s mechanickým dezénem
  • Dekorační vrstva
  • Skelné rouno
  • Spodní vrstva

Úklid a údržba: Vrstva PUR prodlužuje životnost a usnadňuje úklid. Používat lze běžné čisticí prostředky.

 

Parametry podlahy:

 

Celková tloušťka 2 mm
Nášlapná vrstva 0,4 mm
Třída zátěže 31/42
Využití podlahy bytové i komerční prostory
Výrobce Fatra
Celková rozměr 180x1200
Množství v balení 4,32 m2

 

 

Pod podlahu se používá podložka Afirmax LVT Protector 14 dBArbiton Secura Vinyl Click 3in1 nebo Arbiton Secura Vinyl Click Black

Doplňkové parametry

Kategorie: Vinylové podlahy
Hmotnost: 16 kg
Barva dekoru: Světlá