Conceptline Acoustic Click 30522 4V Travertin Milano

Kód: 496
Neohodnoceno
997 Kč –10 %
Conceptline Acoustic Click 30522 4V Travertin Milano
997 Kč –10 % 889 Kč / m2
Skladem

Vinylové podlahy Conceptline Acoustic Click

Plovoucí vinylová podlaha Conceptline Acoustic Click má konstrukci s kompozitním jádrem a integrovanou akustickou podložkou. Díky konstrukci je podlaha stabilní, odolná a tichá současně. Podlaha je vhodná do zatěžovaných míst v domácnosti a komerčních prostorů s lehkou zátěží (23/31), kdy je jedním z požadavků na podlahu i kročejový útlum. Akustický komfort u kolekce Conceptline Acoustic Click zajišťuje podložka, která tlumí kročejový hluk o 17 dB. Díky ní už není potřeba pod podlahu pokládat další podložku.

karndean

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vinylová podlaha je antistatická, takže na jejím povrchu neulpívá prach a nedochází k přenosu statické elektřiny. Podlahovina je protiskluzná, pružná, příjemná při chůzi naboso.

 

Podlaha je vhodná pro teplovodní podlahové topení. Pro elektrické podlahové topení je vhodná za splnění podmínky, že topné dráty budou min. 35 mm pod povrchem podlahy. Není vhodná pro povrchové topné folie a rohože. Pro všechny typy podlahového topení platí, že max. povolená teplota povrchu je 27 °C.

 

 Vinylová podlaha Conceptline Acoustic Click je 100% voděodolná. Je ideální volbou pro použití v domácnostech, vč. kuchyně, koupelny a WC.

 Vinylová podlaha splňuje podmínky nejpřísnějšího emisního certifikátu Indoor Air Comfort GOLD. Vnitřní prostředí tak nezatíží škodlivými emisemi. Při výrobě nebyla použita škodlivá změkčovadla, nenajde stopy ani po formaldehydu či pentachlorfenolu. Má vysokou požární odolnost Bfl-s1, protisklzný povrch a je vhodná  pro kolečkové židle s kolečky pro elastické podlahy - typ W. Snadno se udržuje a na povrchu s PUR úpravou neulpívají nečistoty.

 

 

Celková tloušťka 5mm
Nášlapná vrstva 0,3mm
Třída zátěže 23/31
Využití podlahy bytové i komerční prostory
Výrobce Karndean International
Celková rozměr
304,80 x 609,60 mm
Množství v balení 2,22m2

Technický list ke stažení zde: Conceptline Acoustic Click 

Certifikát ke stažení zde: Indoor Air Comfort Gold 

VYUŽITÍ PRODUKTU

Využitelnost lepené podlahy Conceptline Acoustic Click je velmi široká. Zátěžová třída 23-31 napovídá, že ji můžete položit jak do domů, bytů, chat i chalup – zkrátka do obytných prostor, kde se dá očekávat vysoké zatížení, tak i do komerčních prostor se střední mírou zátěže. Krásný přírodní dekor se bude dobře vyjímat jak v útulných obývácích a ložnicích, tak v pracovnách, kancelářích, provozovnách, obchodech a podobně. Podlaha Moduleo Select je ideální volbou pro prostory rezidenčního charakteru. Vinylovou podlahu Conceptline Acoustic Click můžete položit dokonce i do kuchyní, koupelen a dalších míst, kde se setkáváme s výskytem vlhkosti a cákanci vody. Podlaha je totiž 100% voděodolná.

 

Banner 550 x 340 px

Při nákupu této podlahy získáte kód, pomocí kterého se můžete registrovat do soutěže o 100 000 Kč. Hledejte podlahy se štítkem "Soutěž o 100 000 Kč" nebo "Soutěžní podlaha". Podrobnosti o soutěži zde.

 

 Podlaha má z výroby integrovanou podložku, která přispívá k útlumu hluku až na hodnotu 17 dB.

Dodatečná podložka se nesmí instalovat. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vinylové podlahy
Hmotnost: 14.8 kg