BEFAG Dub London Rustic B 898

Kód: 60
Neohodnoceno
1 299 Kč / m2
Skladem

Třívrstvé dřevěné podlahy BEFAG patří mezi osvědčené produkty a na českém trhu si díky vysoké kvalitě a nadčasové kráse přírodního dřeva získaly spoustu spokojených zákazníků. Třívrstvé dřevěné dílce BEFAG jsou vyráběné ve vyspěle vybavených technologických provozech, přičemž si na první pohled zachovávají svůj ryze přírodní charakter.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podlaha BEFAG jako celek je pevná podlahová krytina s vynikající izolací a nízkým kročejovým hlukem. Velmi pohodlně se po ni chodí. Je vhodná pro podlahové vytápění a díky svému ryze přírodnímu charakteru je po vyzuální stránce jednoduše úchvatná. Není divu, že firma BEFAG  v domovském Maďarku získala celou řadu ocenění s prestižní soutěži Hungarian Quality Product Award.

Struktura vrstev dřevěné podlahy BEFAG

 

Důležitým konstrukčním prvkem dílců je osvědčený zámkový profil PanLoc. Patentovaný 2G systém od švédského Välinge Innovation AB umožňuje snadnou instalaci podlah. Na povrchy dílců v hladkém I kartáčovaném provedení jsou nanesené osvědčené odolné laky a oleje od německého výrobce KLUMPP.

 

K celoplošnému přilepení doporučujeme lepidlo SikaBond 151 Object.

 

Parametry podlahy:

 

Celková tloušťka 14mm
Nášlapná vrstva 3,5mm
Třída zátěže Zátěžové
Využití podlahy bytové i komerční prostory
Výrobce Befag
Celková rozměr 192x2200
Množství v balení 2,534m2

 

 

Pří výběru podlahy jsme Vám neustále na telefonní lince a dokážeme vám poradit s tím správným řešením nejen pro váš byt, dům, ale i garáž a průmyslové podlahy. V oboru podlahových krytin se pohybujeme jíž deset let a za ty roky jsme se potkali snad se všemi druhy podlah. Nejsme jen eshop, jsme parta lidí co to dělá s láskou a tomu odpovídá náš výsledek. S výběrem potažmo pokládkou podlahy nás kontaktujte na 775 190 893.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné třívrstvé podlahy
Hmotnost: 7 kg
Barva dekoru: Tmavá