Afirmax BiClick 41522 Kassel Concrete

Kód: 115
Neohodnoceno
680 Kč / m2
Skladem

Vinylové podlahy na minerálním jádru a technologii HD MINERAL CORE jsou extrémně odolné, nárazuvzdorné a voděodolné. Díky své malé tloušťce budou tyto panely perfektní jako renovační materiál kladený na staré dlaždice, aniž by bylo nutné je odštípávat. Vysoká tvarová stálost umožňuje pokládat až 200 metrů čtverečních bez dilatačních spár. Bez prahů a profilů, také ve dveřích a průchodech mezi místnostmi. K dispozici v deseti klasických dubových vzorech. Přírodní barvy a jemné zrnění budou ladit s každým stylem interiéru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stabilní plovoucí vinylová podlaha Afirmax BiClick s tuhým minerálním jádrem Ultra HD Mineral Core na bázi uhlíku vhodná do prostorů s vysokou frekvencí pohybu. 

Díky silným zámkům 2G Välinge, nášlapné vrstvě 0,3 mm a moderním polymerům v nosné desce snese i vysokou zátěž. S podložkou LVT Protector dosáhne v takových prostorech útlum hluku 14 dB a navíc bude ještě komfortnější.

Vinylová podlaha Afirmax BiClick je vhodná i pro velké prostory. Řadí se do emisní skupiny A, neobsahuje ftaláty a s nízkým tepelným odporem je tak vhodná i pro podlahové vytápění. Na chodbách nebo v kuchyních je ceněnou vlastností 100% voděodolnost.

 

Parametry podlahy:

 

Celková tloušťka 4 mm
Nášlapná vrstva 0,3 mm
Třída zátěže 23/32
Využití podlahy bytové i komerční prostory
Výrobce Afirmax
Celková rozměr 305x610
Množství v balení 1,86 m2

 

 

Pod podlahu se používá podložka Afirmax LVT Protector 14 dBArbiton Secura Vinyl Click 3in1 nebo Arbiton Secura Vinyl Click Black

Doplňkové parametry

Kategorie: Vinylové dílce s minerálním jádrem
Hmotnost: 16 kg
Barva dekoru: Kámen